Vážení návštěvníci,
nacházíte se na stránkách Gastrocentra Slezské univerzity Opava. Tyto prostory slouží primárně ke vzdělávání studentů Ústavu lázeňství, gastronomie a turismu. Kromě řádné výuky zde realizují i praktické části svých bakalářských prací, a z toho titulu v Gastrocentru připravujeme řadu zajímavých přednášek, degustací a zážitkových večerů z oblasti gastronomie a cestování. Fotografie z těchto akcí máte možnost shlédnout ve fotogalerii.

Chcete-li se účastnit některé z námi pořádaných akcí, rádi Vám budeme pravidelně zasílat nabídky – stačí nám jen na náš mail poslat krátkou přihlašovací zprávu.

Gastrocentrum rovněž zajišťuje vzdělávací činnost v oblasti nápojové kultury, gastronomie a etikety. O nabídce kurzů i školení na míru získáte informace v rubrice studium.

Komerční činností Gastrocentra je zajišťování cateringu v našich i Vámi zvolených prostorách. Bližší informace z námi realizovaných akcí naleznete v rubrice catering.

Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě je moderní a dynamická vzdělávací instituce se širokou nabídkou profesně i akademicky orientovaných studijních oborů. Neodmyslitelnou součástí magisterského a doktorského studia je zapojení studentů do vědeckovýzkumných a uměleckých aktivit na špičkové národní i mezinárodní úrovni. Úspěšným studentům jsou nabízeny rozsáhlé možnosti absolvování části studia na zahraničních partnerských institucích.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách Slezské univerzity.